Arlen S.A.

Wiodącym podmiotem Arlen Textile Group jest firma Arlen S.A. powstała w 1995 roku. Na początku swojej działalności liczyła zaledwie dwie osoby. Obecnie Arlen S.A jest najważniejszą jednostką w grupie.

Biuro Zarządu Arlen S.A. mieści się w Warszawie przy ulicy Adama Branickiego 17, a produkcyjna część firmy w Żyrardowie.

Jest to najnowocześniejszy zakład produkcyjny, szyjący odzież dla wielu segmentów rynku, zlokalizowany w mieście o tradycjach przemysłowych, sięgających początku XIX wieku.

Już od wielu lat, Arlen S.A. jest jednym z wiodących projektantów, producentów i dystrybutorów odzieży w Europie. Firma zawdzięcza swoje sukcesy doskonałemu zarządzaniu Prezesa Andrzeja Tabaczyńskiego oraz pracy wykwalifikowanego zespołu specjalistów z branży tekstylnej.

Umiejscowienie firmy w Warszawie pomaga w utrzymaniu relacji biznesowych z obecnymi klientami a jednocześnie usprawnia procesy pozyskiwania nowych klientów z sektora przetargowego oraz klientów B2B.

Arlen S.A. dynamicznie się rozwija i obecnie przygotowuje się do wejścia na giełdę.

STANDARDY PRODUKCJI

Produkty przez nas tworzone, wykonane są z tkanin technicznych, które posiadają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, antyelektrostatyczne, kwasoodporne, wodoszczelne, ognioodporne, czy insektoodporne.
Jesteśmy również producentem odzieży wykonanej z tkanin laminowanych z membraną PES, PU lub PTFE oraz odzieży ochronnej spełniającej międzynarodowe wymogi i standardy: EN13688, EN20471, EN 343, EN342, EN 1149, EN13034, EN11612, EN 61482, EN 469, EN13795.

STRATEGIA PODATKOWA

Strategia Podatkowa Arlen S.A. – Kliknij w przycisk, aby sprawdzić szczegóły