Grupa Kapitałowa

Arlen Textile Group. ProjektujemyProdukujemyDostarczamy odzież dla Profesjonalistów

Arlen Textile Group zrzesza liderów branży przemysłu tekstylno – odzieżowego. Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku.

Pionowa struktura organizacyjna Grupy umożliwia przeprowadzanie wszystkich niezbędnych procesów produkcyjnych – od uszlachetniania przędzy, przez projektowanie i produkcję tkanin, procesy wykończenia i laminowania z membraną PU lub PTFE.

0
+
Zadowolonych Klientów
0
Lat na Rynku
0
Zakłady produkcyjne
0
+
Pracowników

Grupę Arlen tworzą:

ARLEN S.A.

Wiodący podmiot Grupy, producent specjalistycznej odzieży ochronnej, oferujący pełną gamę usług, począwszy od opracowania kolekcji, wykonania wizualizacji i sporządzenia dokumentacji techniczno-technologicznej, aż po produkcję i terminową logistykę wyrobów gotowych.

ARLEN S.A. od wielu lat jest czołowym projektantem, producentem i dystrybutorem odzieży na rynkach europejskich. Potencjał produkcyjno – logistyczny firmy umożliwia sprawną realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów

OPTEX S.A.

To jedna z największych firm włókienniczych w Polsce.
Specjalizacją firmy jest produkcja najwyższej jakości tkanin wełnopodobnych z przędz poliestrowych, modyfikowanych, wiskozowych, bawełnianych, lnianych oraz z przędz z udziałem lycry i włókien bambusowych.

Spółka jest pełnowydziałowym zakładem produkcyjnym zawierającym w swoim procesie technologicznym wszystkie etapy powstawania tkaniny: począwszy od projektowania aż do uzyskania wykończonej tkaniny jako wyrobu gotowego.

ARLEN TEC

Arlen-Tec Sp. z o.o. powołana do życia w 2016 roku jest Spółką produkcyjną, należącą do grupy ARLEN S.A. z siedzibą w Warszawie.

Realizuje produkcję zleconą na potrzeby Grupy Arlen oraz wykonuje samodzielnie kontrakty pozyskane na rynku zamówień publicznych.

Kontakt operacyjny:

tel.: +48 887 507 286
tel: +48 728 527 682
e-mail: tarnow@arlen.com.pl

TAILOR ATG

Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Dzierżoniowie i zatrudnia około 200 osób produkując najwyższej jakości specjalistyczną odzież dla służb mundurowych, zasobniki piechoty górskiej oraz odzież korporacyjną itp.